הדברה בדרום, טיפול חדשני לטרמיטים ללא קדיחה!

הדברה בדרום

חדש! פטנט חדשני ואורגני לטיפול בטרמיטים ללא קדיחות וללא נזק למבנה! למידע נוסף צרו קשר עכשיו: 054-470-2496

מבצעת הדברות בכל אזור הדרום:
הדברה בבאר-שבע, הדברה בירוחם, הדברה במצפה רמון, הדברה בדימונה, הדברה בערד, הדברה בעומר, הדברה בלהבים, הדברה במיתר, הדברה בקרית גת, הדברה באשקלון, הדברה באשדוד, הדברה באופקים, הדברה בנתיבות, הדברה בשדרות, הדברה בקיבוצים, הדברה במושבים ההדברה והריסוס מתבצעים ע"י מדבירים מוסמכים.
הדברת מזיקים, הדברת חרקים, הדברת נמלים, הדברת עש, הדברת טרמיטים, הדברת תיקנים, הדברת נמלת האש, הדברת זבוב החול ועוד.

הדברה ירוקה בדרום

הדבר החשוב אצל מדביר בדרום זה להכיר את השטח כמו שצריך, להבין איזה בעיות עלולות להתפתח ולהתאים את שימוש החומרים בהתאם לכך. אבישי גור בעל תעודת מדביר מוסמך ממשרד הבריאות ובעל הכרות מצוינת עם כל אזור הדרום.

השימוש בחומרי הדברה ירוקים מאפשר טיפול אמיתי, ממוקד ומיידי בבעיית המזיקים לאדם, זאת מבלי לפגוע בסביבתו ובחיות המחמד שלו.

אחד מהחומרים האורגניים בו אנו משתמשים מופק מתמצית קליפת תפוז העובר תהליך זיקוק. חומר זה עוטף את המזיקים (נמלים, פרעושים, תיקנים, זבובים, כיני יונים, נדלים, טרמיטים ועוד) וחוסם להם את כלי הנשימה וכך הבעיה נפתרת.

חשוב להדגיש שהטיפול בתמצית קליפת התפוז נותן מענה מיידי ויעיל וזאת בניגוד לשימוש בחומרים כימיים, להם לוקח זמן ממושך להתפרק.

השימוש בחומרים כימיים מסכן אתכם מכיוון שהוא נשאר בסביבתכם לאורך שנים ופוגע גם בסביבה שאין כל צורך לפגוע בה. התוצאה של השימוש בחומר כימי, אינו ממוקד, אינו מהיר בפתרון בעיית המזיקים ורשימת המגרעות ארוכה מאוד מאוד…

הדברה בדרום מעולם לא הייתה קלה יותר ונוחה, אנו מדבירים בדרום חולדות, עכברים, טרמיטים ונמלים. אין צורך לפנות את הבית, אין צורך במיגון או מסכה והכי כיף אין צורף להזיז רהיטים ולהכין את הבית לריסוס.

מזיקים נפוצים בדרום:

חולדות \ עכברים: הגיעו עם בני האדם לכל מקום בעולם פרט לאנטרקטיקה, הן בעלות חוש ריח ושמיעה מפותחים במיוחד ובעלות יכולת הישרדות ואינטליגנציה גבוהה מאוד. חיה זו מסוגלת לקשר בין אוכל רעיל למוות של חולדה אחרת בסביבתה.

חשוב לטפל בבעיה מכיוון שהחולדה נושאת בגופה טפילים ומחלות שמקורם בדרך כלל בביוב או בתעלות בהם שהתה, טפילים ומחלות אלה מסוכנים לבני האדם ולסביבתם. פתרון הדברה אורגנית במצב זה הוא אידיאלי מכיוון שנותן מענה ישיר ומיידי לבעיה ללא פגיעה בסביבתכם.

 נמלים: את רוב מיני הנמלים תוכלו למצוא בצבעים אדום, חום או שחור. נמלים הן אוכלות-כל והנקבות חיות בין שנה לשלוש. הן תמיד חיות במושבה ולכן כשאתם נתקלים במספר נמלים באזור מסוים, מומלץ לטפל בבעיה כמה שיותר מהר, הן מתפתחות במהירות ופועלות ביעילות.  לרוב הן פועלות באביב ובקיץ.

מדביר מקצועי יאתר את שבילי הנמלים והקן וירסס באופן ישיר על הנמלים ולתוך הקן. ברגע שהמלכה בקן תמות, הקן יתפזר. אין צורך ברעלים כימיים ואין צורך לסכן בני אדם, הפתרון האורגני הוא היעיל והנכון!

טרמיטים: הטרמיטים הם חרקים קטנים בעלי צבע בז' – לבן. הם חיים במושבות ומגיעים עד ל 10 מיליון פרטים, לרוב הקהילות מגיעות ל 50,000 פרטים.

בישראל נמצאו 7 מיני טרמיטים, בעיקר בדרום הארץ ובשפלת החוף. חרקים אלו גורמים לנזקים אדירים ונראים לעין במוצרי עץ, רהיטים, מדפים, ארונות וכיוצא בזה. ההדברה הירוקה פותרת באופן מיידי את הבעיה על ידי תמצית קליפות תפוז שעברו תהליכי זיקוק. ההדברה סוגרת לטרמיטים את דרכי הנשימה וכך מטפלת לכם בבעיה ביעלות ובמיידיות.

נשמח לפניותיכם על מנת לשלוח לכם מדביר מוסמך

 לפרטים:

אבישי גור

054-4702496

AVIGUR01@WALLA.COM