הדברה וריסוס לעסק

הדברה וריסוס לעסק

העסקים מחולקים לסוגים שונים, כל עסק בתחומו.

כאשר אתה כבעל עסק נתקל בבעיה של מזיקים או מכרסמים או כל בעיה הקשורה לתחום הטיפול של מדביר מזיקים, אני כמדביר מוסמך, אתן לך, בעל העסק, את התוצאה הטובה ביותר שהיא הפתרון לבעיה ב- 100%.

מדביר מנוסה יודע לשייך בעיית מזיקים לתחום העסק כמו בדוגמאות הבאות:

מאפיה:

כאשר מתלונן בעל מאפייה על הימצאות תיקנים במאפייה שלו, אני, כמדביר מוסמך ומנוסה, מבין שבמאפיה ישנה נגיעות גבוהה של תיקנים מזן התיקן הגרמני. אני אשאל אותך, לקוח יקר, מספר שאלות, וזאת על מנת לחזק את דעתי, כאשר אגיע למסקנה שאכן הינך סובל מתיקן גרמני, אסביר לך על החרק עצמו וכיצד אני מתכוון לטפל בבעיה. כמו כן, אתן לך הנחיות בטיחותיות. אגיע לעסק שלך ואפתור לך את הבעיה.

חנות רהיטים:

אם הינך בעל חנות רהיטים והנך מתלונת על חורים קטנים ברגלי השולחנות או הכסאות, אני, כמדביר מנוסה, אסביר לך שמדובר בתולעת עץ. (ליקטוס או יקרונית). כשאשאל אותך, לקוח יקר, אם הנך רואה סימנים נוספים, סביר להניח שתאמר לי שהנך רואה גם אבקה על הרצפה או על או בטוח הרהיטים ושבשעות הלילה המאוחרות אתה שומע צקצוקים. כמובן, גם כאן תקבל את כל המידע הדרוש לגבי זהות החרק, כיצד אני מתכוון לטפל בו וכמובן תקבל הנחיות בטיחותיות כיצד לנהוג לפני, במהלך ובסיום הטיפול.

מפעלי מזון:

מפעל מזון הינו בית גידול ומחייה של כמה סוגי חרקים/מזיקים וכמובן מכרסמים.

לפניכם מספר דוגמאות של חרקים/מזיקים, המוגדרים מזיקים למוצרי מזון.

חיפושית הטבק – מזיקה למוצרים רבים, עשבי מרפה, חטיפים, דגנים, חומרי מזון יבשים, טבק. בעלת יכולת חדירה של 1 מ"מ של פלסטיק קשה, בעלת יכולת נבירה גבוהה, ניתן לראות חורים במוצרים שונים.

נובר הלחם – חודרת אריזות פלסטיק וקרטון, בעלת נבירות גבוהה, מזיקה למגוון רחב של מוצרים, ביניהם מוצרי שוקולד, ביסקוויטים, דברי מאפה, עשבי מרפה. ניתן לראות כרסום של מוצרים.

הזרעית השעועית – הנזקים של המזיק נראים כבר בזמן גידול השעועית בשדות. גורמת לנזק עצום לשעועית מאוחסנת. כאשר מזהים את הזרעית הבוגרת, זה כבר מאוחר, הנזק הגדול כבר נעשה.

חיפושית הקופרה – הינה חרק טורף הניזון מבשר, מזיק בעיקר לבשר מעובד, דגים, פוגע גם באגוזים ובפרות יבשים, כאשר מתגלה חרק זה במוצרים, המוצרים נפסלים לשימוש.

חיפושית הקמח הערמונית – נפוצה מאוד בארצנו, מזיק עיקרי של גרגרים, מזיק למזון וחומרים יבשים המשמשים למזון לבעלי חיים. מזיק בעל יכולת חדירה עמוקה מאוד בתוך מארזי גרגרים.

עש התבואה – עיקר פגיעתו בדגנים ואורז בשלמותם. אחד המזיקים החשובים של גרגרים באחסון.